امکانات رفاهی امکانات رفاهی

پارکینگ

پارکینگ مجتمع کورش در 7 طبقه با کفپوش اپوکسی و ظرفیت حدوداً 1600 اتومبیل طراحی شده است. این پارکینگ به سیستم هوشمند مجهز بوده که بطور دائم تعداد فضای خالی موجود را از طریق تابلوهای تعبیه شده در طبقات اعلام می نماید.ضمن اینکه از طریق تغییر رنگ چراغ های محل پارک نیز می توان از فضاهای خالی اطلاع یافت.هر طبقه با یک رنگ متمایز شده و هر ستون با یک شماره، نام گذاری شده است. شماره پلاک خودروها پس از ورود به پارکینگ به صورت اتوماتیک ثبت شده و در زمان خروج، در هر نیم طبقه یک اپراتور جهت اسکن قبض و محاسبه نرم افزاری هزینه حضور دارد تا ظرف چند ثانیه خودرو، در لوپ خروج قرار گیرد.از این طریق از تجمع خودروها در خروجی و ایجاد ترافیک جلوگیری به عمل می آید.

رستورانرستوران

فودکورت کورش‌مال واقع در طبقه دوم و هفتم؛ مجموعه‌ای متشکل از چندین برند غذایی است که در فضایی وسیع، زیبا و آرامش‌بخش پذیرای دوستداران فست‌فود ایرانی و غیرایرانی است.

مثبت دو: فودکورت

مثبت سه: فست فود پارت

مثبت چهار: رستوران ایرانی نایب

مثبت پنج: فست فود سیتی برگر، جنارو

مثبت شش: رستوران ایتالیایی پارت

کافی شاپکافی شاپ

منفی دو: کافی شاپ ویونا

منفی یک: کافی شاپ دنو

مثبت سه: کافی شاپ امیرشکلات

مثبت چهار: کافی شاپ آپ آرت مان

مثبت پنج: کافی شاپ پارت، کورش لانژ

فودکورت بام نیز  با مجموعه‌ای از واحدهای رستورانی و کافی شاپ در حال راه‌اندازی است.

فودکورت بام کورش فودکورت بام کورش

اساسا مراکز خریدی مورد توجه عموم قرار می‌گیرند که بتوانند اجماعی از خدمات را در یک مکان ارائه دهند؛ یعنی امکان خرید از صنوف مختلف، تماشای فیلم، بازی و سرگرمی و صرف یک وعده غذایی مغذی، سالم و خوشمزه. در این راستا و در پاسخ به نیاز دیگری از مشتریان، در تاریخ 10 اسفند 1395، فودکورت جدیدی در بام کورش‌ افتتاح گردید که برندهای معتبری همچون بامیکا، پرپروک، رستوران نو، سیتی ساندویچ، بارزیل، تازک و پارت گیلان در آن حضور دارند. کباب، پیتزا، ساندویج، سالاد و غذاهای اصیل گیلانی، منوی اصلی این رستوران‌ها را تشکیل می‌دهد. صرف غذایی دلچسب در فضایی زیبا و دلنشین بر بام کورش، آنچنان که مشتریان محترم می‌توانند باور کنند تهران زیر پای ایشان قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن کورش‌مال که از طریق گوگل پلی، اپ استور و یا کافه بازار قابل دانلود است وارد بخش فودکورت شده و منوی کلیه رستوران‌ها و حتی تیزر معرفی هر واحد را مشاهده نموده و در خصوص سفارشات خود ثبت نظر نمایند.