جشنواره تابستانه
سرزمین بازی کورش

شهربازی کوروش ، شهربازی ژوپیتر ، مدرنترین شهربازی تهران

شهربازی ژوپیتر که به شهربازی کوروش نیز شناخته می‌شود یک شهربازی مدرن است که در مجتمع کوروش واقع شده است. تنوع بالای دستگاه‌های بازی در ژوپیتر این شهربازی را به محل ایده‌آلی برای گذران وقت برای تمامی رنج‌های سنی تبدیل کرده است. شهربازی سرپوشیده ژوپیتر با بهره‌‌گیری از سیستم سرمایش و گرمایش مدرن در تمامی فصول سال محیط مطبوع و مناسبی دارد. علاوه بر این، با حضور در شهربازی کورش از امکانات رفاهی متنوع مجتمع کوروش مانند انواع فروشگاه، رستوران، فودکورت و فست فود استفاده کنید. همچنین، مراجعه‌کنندگان شهربازی ژوپیتر می‌توانند از پارکینگ اختصاصی مجتمع کوروش استفاده کنند. به شهربازی کوروش بیایید و لذت بازی با دستگاه‌های مدرن ژوپیتر را تجربه کنید.

دومین جشنواره تابستانه شهربازی ژوپیتر

1 تیر تا 21 آبان ماه 98

شهربازی ژوپیتر امسال همانند سال گذشته دومین جشنواره تابستانه خود را، با فرا رسیدن فصل زیبای تابستان پیش رو خواهد داشت. خرید شارژ به مبلغ حداقل 70 هزار تومان در روزهای شنبه تا چهارشنبه و حداقل 120 هزار تومان در روزهای پنج شنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی )تا 20 درصد شارژ بیشتر( به شما فرصت شرکت در قرعه کشی جشنواره تابستانه را میدهد تا بتوانید شانس خود را جهت برنده شدن یک دستگاه پژو 206 امتحان کنید .

یک شارژ و دو جشنواره :
مشتریان عزیز با شرکت در جشنواره ژوپیتر می توانند فرصت شرکت در جشنواره کورش مال و شانس برنده شدن جوایز ویژه آن یعنی یک دستگاه سراتو و سه دستگاه پژو 206 را نیز داشته باشند .
جوایز ویژه :
• یک دستگاه سراتو
• سه دستگاه پژو 206این جشنواره محدودیت سنی ندارد، کودکان و بزرگسالها می توانند ساعاتی را در کنار یکدیگر به شادی بگذرانند. این جشنواره فرصت های خوبی را برای کنده شدن از روزمرگی زندگی شهری و تجربه هیجان و پرداختن به تفریحات سالم به شما می دهد.

اگر در شهربازی احساس گرسنگی به سراغ تان آمد خرید این جشنواره امکان استفاده از تخفیف باورنکردنی ویژه و بی ¬سابقه رستوران ها و فست فود های کورش مال را به شرح زیر محیا می سازد :
• 20 % تخفیف سیتی برگر
• 15 % تخفیف بامیکا
• 15 % تخفیف بارزیل
• 10 % تخفیف رستوران نو

این جشنواره قابل استفاده در تمامی روز های هفته در ساعات کاری شهربازی میباشد. ناگفته نماند ورودی شهربازی نیز رایگان می باشد و شما می توانید بدون پرداخت هزینه به این مجموعه وارد شوید. همچنین صدور کارت بازی رایگان است و بعد از اتمام بازیها این کارت متعلق به شما خواهد بود. پس اگر می خواهید عزیزانتان فرصت استفاده از این جشنواره باورنکردنی و مهیج را داشته باشند و در محیطی شاد به گردش بپردازند همین حالا از طریق این لینک به صورت آنلاین این جشنواره را خریداری کنید.

خرید می کنم

تخفیفات دیگر جشنواره رمضان

جوایز نفیس ژوپیتر در سومین جشنواره رمضان

با بیش از 120 دستگاه بازی


امکانات رفاهی

پارکینگ با ظرفیت 2000 خودرو

این پارکینگ به سیستم هوشمند مجهز بوده که بطور دائم تعداد فضای خالی موجود را از طریق تابلوهای تعبیه شده در طبقات اعلام می نماید.

رستوران و فست فود

شامل فودکورت، فست فود پارت، فست بود سیتی برگر، جنارو، رستوران ایرانی نایب و رستوران ایتالیایی پارت

کافی شاپ

شامل کافی شاپ ویونا، کافی شاپ دنو، کافی شاپ امیرشکلات، کافی شاپ آپ آرت مان، کافی شاپ پارت و کورش لانژ