سومین جشنواره رمضان
سرزمین بازی کورش

شهربازی کوروش ، شهربازی ژوپیتر ، مدرن‌ترین شهربازی تهران

شهربازی ژوپیتر که به شهربازی کوروش نیز شناخته می‌شود یک شهربازی مدرن است که در مجتمع کوروش واقع شده است. تنوع بالای دستگاه‌های بازی در ژوپیتر این شهربازی را به محل ایده‌آلی برای گذران وقت برای تمامی رنج‌های سنی تبدیل کرده است. شهربازی سرپوشیده ژوپیتر با بهره‌‌گیری از سیستم سرمایش و گرمایش مدرن در تمامی فصول سال محیط مطبوع و مناسبی دارد. علاوه بر این، با حضور در شهربازی کورش از امکانات رفاهی متنوع مجتمع کوروش مانند انواع فروشگاه، رستوران، فودکورت و فست فود استفاده کنید. همچنین، مراجعه‌کنندگان شهربازی ژوپیتر می‌توانند از پارکینگ اختصاصی مجتمع کوروش استفاده کنند. به شهربازی کوروش بیایید و لذت بازی با دستگاه‌های مدرن ژوپیتر را تجربه کنید.

سومین جشنواره رمضان شهربازی ژوپیتر

16 اردیبهشت تا پایان خرداد ماه 98

شهربازی ژوپیتر امسال همانند سال های گذشته سومین جشنواره رمضان خود را، با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان پیش رو خواهد داشت. خرید شارژ به مبلغ حداقل 50 هزار تومان در روزهای شنبه تا چهارشنبه و حداقل 100 هزار تومان در روزهای پنج شنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی (تا20 درصد شارژ بیشتر) به شما فرصت شرکت در قرعه کشی جشنواره رمضان را میدهد تا بتوانید شانس خود را جهت برنده شدن سه دستگاه گوشی سامسونگ امتحان کنید.

جوایز این جشنواره :
• نفر اول یک دستگاه گوشی Samsung Galaxy S9
• نفر دوم یک دستگاه گوشی Samsung Galaxy A8
• نفر سوم یک دستگاه گوشی Samsung Galaxy A7

خرید شارژ به مبلغ حداقل 50 هزار تومان (شنبه تا چهارشنبه) و حداقل 100 هزار تومان (پنج شنبه، جمعه و ایام تعطیل رسمی ) یک امتیاز محسوب می گردد.با افزایش مبلغ خرید می توانید شانس خود را در برنده شدن جوایز بالا افزایش دهید . همچنین شما می توانید با خرید این جشنواره از 50% تخفیف ایستگاه آدرنالین ژوپیتر همه روزه در ساعات 11 الی 19 استفاده نمایید.این جشنواره محدودیت سنی ندارد، کودکان و بزرگسالها می توانند ساعاتی را در کنار یکدیگر به شادی بگذرانند. این جشنواره فرصت های خوبی را برای کنده شدن از روزمرگی زندگی شهری و تجربه هیجان و پرداختن به تفریحات سالم به شما می دهد.

اگر در شهربازی احساس گرسنگی به سراغ تان آمد خرید این جشنواره امکان استفاده از تخفیف باورنکردنی ویژه و بی ¬سابقه رستوران ها و فست فود های کورش مال را به شرح زیر محیا می سازد :
• 20 % تخفیف سیتی برگر
• 15 % تخفیف سیب
• 15 % تخفیف بامیکا
• 15 % تخفیف بارزیل
• 10 % تخفیف رستوران نو

علاوه بر تخفیفات و جوایز اعلام شده، روزانه از میان همه کسانی که خرید کرده اند به قید قرعه هرشب به یک نفر یک کارت 3 ساعت بازی نامحدود هدیه داده می شود. این جشنواره قابل استفاده در تمامی روز های هفته در ساعات کاری شهربازی می¬باشد. ناگفته نماند ورودی شهربازی نیز رایگان می باشد و شما می توانید بدون پرداخت هزینه به این مجموعه وارد شوید. همچنین صدور کارت بازی رایگان است و بعد از اتمام بازی¬ها این کارت متعلق به شما خواهد بود. پس اگر می خواهید عزیزانتان فرصت استفاده از این جشنواره باورنکردنی و مهیج را داشته باشند و در محیطی شاد به گردش بپردازند همین حالا از طریق این لینک به صورت آنلاین این جشنواره را خریداری کنید.

خرید می کنم

تخفیفات دیگر جشنواره رمضان

جوایز نفیس ژوپیتر در سومین جشنواره رمضان

با بیش از 120 دستگاه بازی


امکانات رفاهی

پارکینگ با ظرفیت 2000 خودرو

این پارکینگ به سیستم هوشمند مجهز بوده که بطور دائم تعداد فضای خالی موجود را از طریق تابلوهای تعبیه شده در طبقات اعلام می نماید.

رستوران و فست فود

شامل فودکورت، فست فود پارت، فست بود سیتی برگر، جنارو، رستوران ایرانی نایب و رستوران ایتالیایی پارت

کافی شاپ

شامل کافی شاپ ویونا، کافی شاپ دنو، کافی شاپ امیرشکلات، کافی شاپ آپ آرت مان، کافی شاپ پارت و کورش لانژ